blog

Jie tiesiog praranda seksualinį potraukį bet kam “, – sakė jis

Jie tiesiog praranda seksualinį potraukį bet kam “, – sakė jis

Vis dėlto kai kurie žmonės patiria seksualinės orientacijos sklandumą-išvadą, daugiausia pagrįstą moterų, kurios svyruoja nuo lesbiečių iki biseksualių iki tiesių, tyrimais, o kai kurie konversijos terapeutai naudoja šią idėją, kad sustiprintų savo teiginį, kad gydymas gali būti naudingas tiems, kurie nori pasikeisti . Teismo bylose JONAH advokatai nurodo, kad pačioje Amerikos psichologų asociacijos ataskaitoje apie seksualinės orientacijos keitimo terapiją sakoma, kad „kai kuriems seksualinės orientacijos tapatybė yra sklandi arba turi neapibrėžtą rezultatą“. Jie taip pat tvirtina, kad JONAH požiūris į homoseksualumo kintamumą ir priežastis yra tik nuomonė, o nuomonių skirtumai negali būti pagrindas sukčiavimui.

Tačiau tai, kad kai kurių žmonių seksualiniai pageidavimai kinta, sako psichikos sveikatos specialistai, nėra esmė: žmonės, kurie kreipiasi į konversijos terapiją, dažnai tai daro dėl ypatingos stigmos savo bendruomenėse, o ne dėl vidinio noro būti tiesiems. Problema yra diskriminacija, o ne seksualumas.

„Ar manai, kad„ gimiau gėjus “? Nežinau ir nesu tikras, kaip tai svarbu “,-rašė Levinas savo patirtyje. „Svarbu tai, kad tai tikrai nėra kažkas, ką pasirinkau ar neturėjau nieko bendro. Ir jaučiau didžiulį spaudimą kažkaip pakeisti tai, kas esu “.

* * *

JONAH 1999 m. Įkūrė Elaine Silodor Berk ir Goldberg, buvęs Volstryto bankininkas, praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje atlikęs laisvės atėmimo bausmę už nesąžiningų savivaldybių obligacijų pardavimą. Abu yra praktikuojantys žydai, turintys gėjų suaugusių sūnų.

Jie pasirinko vardą JONAH, teismo dokumentuose rašoma: „kalbant apie žydų pranašą Joną iš Gath-Heper Izraelyje, kurį Dievas atsiuntė pamokslauti ne izraelitams Ninevėje; žmonės atgailavo ir pakeitė savo kelią, o miestas buvo išgelbėtas nuo sunaikinimo. Jie tiki, kad pranašo Jonos istorija suteiks jų klientams vilties, kad jiems taip pat pasisektų “.

JONAH atstovai sako, kad grupės tikslas nėra kritikuoti tam tikro gyvenimo būdo, tačiau jie sako, kad „daugelis žydų ir kitų asmenų negali pripažinti visų sutarimo siekiančių seksualinių praktikų kaip … dvasiškai naudingų“. JONAH advokatai tvirtina, kad Naujojo Džersio teismai neturėtų kištis į tai, kas iš dalies yra religinė.

Tačiau ne visos konversijos terapijos yra religiškai motyvuotos. Nicholas Cummingsas, vyriausiasis Kaiser Permanente psichologas nuo 1959 iki 1979 m. Ir buvęs APA prezidentas, buvo vienas iš 1975 m. APA rezoliucijos, kurioje teigiama, kad homoseksualumas nėra psichinis sutrikimas, šalininkų. Tačiau jis taip pat sakė, kad jo praktikoje bėgant metams matėsi 18 000 gėjų pacientų, o „šimtai“ pakeitė jų seksualinę orientaciją. Downingas, gyvenimo treneris, kuris neva privertė Leviną nusirengti už jį, pagal teismų dokumentus padarė karjerą menų srityje, prieš suprasdamas, kad „dėl savo kilmės jis buvo ypač talentingas įvairiais būdais [seksualinės orientacijos keitimo pastangomis]. teatras ir muzika “.

„Jie nori būti panašūs į įprastus vaikinus, bet nesijaučia kaip įprasti vaikinai“.

Panašu, kad kai kurias konversijos terapijos praktikas skatina (moksliškai netiksli) nuomonė, kad homoseksualumą lemia pernelyg stiprus prisirišimas prie moterų arba nepakankamos platoniškos vyrų draugystės. Skunde Downingas kaltinamas tuo, kad paprašė Ungerio teniso rakele mušti savo motinos paveikslą, „tarsi ją nužudydamas“. Neva taip pat buvo raginamas daugiau laiko praleisti nuogas su tėvu. (Gallagheris, JONAH pirmininkė, nekomentuos Downingo taktikos, sakydamas, kad ji nėra terapeutas.)

Chrisas Doyle yra licencijuotas patarėjas ir Tarptautinio gydymo fondo, Merilendo organizacijos, dirbančios visais klausimais, susijusiais su seksualine orientacija, įskaitant ir atsivertimą, direktorius. Jis taip produktoapzvalga.top pat ketino būti ekspertu JONAH teismo procese, kol teisėjas neleis jam ir dar keliems asmenims, nes jie planavo pateikti moksliškai paneigtus parodymus, pranešė „The New Jersey Star-Ledger“.

Doyle’as teigė, kad savo praktikoje dažniausiai naudoja patirtines, pokalbių ir kognityvinio elgesio terapijas ir „nebūtinai“ naudoja metodus, kuriais Dauningas kaltinamas. Jis sakė, kad žiniasklaida ne analizuoja terapijos metodus, prieš pridurdama, kad nusirengimo sesija „iš tikrųjų buvo tinkama tam, ką [Downingas] bandė padaryti“.

Doyle, kuris save laiko buvusiu homoseksualu, dabar yra vedęs ir turi vaikų. Jis buvo jautrus vaikas, sakė jis, ir jam buvo sunku bendrauti su tėvu. Vėliau jį skriaudė vyresnio amžiaus pusseserė, ir „dėl to aš smurtaujau dėl moterų.“

„Kai aš, būdamas dvidešimties, išsprendžiau šias problemas … mano tos pačios lyties atstovės tikrai dingo“,-sakė jis. „Supratau, kad kai kuriems žmonėms tai nebuvo tiesiog kažkas, ką jie turėjo priimti, jie iš tikrųjų galėtų išspręsti šias problemas, jei norėtų, ir toliau gyventi heteroseksualų gyvenimą. Aš neturiu jokios paniekos LGBT bendruomenei, bet pasirinkau kitą kelią “.

Dauguma jo klientų, kovojančių su nepageidaujamais tos pačios lyties asmenimis, yra vyrai ir „beveik visada yra pernelyg prisirišę prie savo motinų. Tai jiems sukėlė žaizdą. Jie nori būti panašūs į įprastus vaikinus, bet nesijaučia kaip įprasti vaikinai “, – sakė jis.

Doyle’as mano, kad šie vyrai seksualizuoja savo draugystės poreikį su kitais vyrais, ir kad jis gali jiems padėti taip, kaip terapeutas gali padėti pacientui įveikti depresiją. „Mes padedame klientui gauti tuos … nepatenkintus meilės poreikius ir sveikus tos pačios lyties santykius, kurie nėra seksualūs“,-sakė jis. „Kai jie tai daro, jie patiria laisvę, patiria tai, kas jie iš tikrųjų yra“.

* * *

Medicinos įstaigai nepatinka tokios perspektyvos. Be APA, Amerikos pediatrijos akademija, Amerikos konsultavimo asociacija, Amerikos medicinos asociacija, Pasaulio sveikatos organizacija ir kitos grupės pasmerkė visas konversijos terapijas. APA skatina praktikuojančius asmenis nebandyti keisti savo pacientų seksualinės orientacijos, „turint omenyje medicininį įsakymą„ Pirmiausia nedaryk žalos “

Nors jos šalininkai gali pasigirti sėkmės istorijomis, konversijos terapija gali būti nepaprastai žalinga: vaizdo įrašuose apie savo patirtį Levinas yra sakęs, kad nesikeisdamas kaltino save. Vėliau Ungeris buvo gydomas nuo sunkios depresijos, teigia SPLC teisininkai. Levinas bandė nusižudyti nurijęs tabletes.

Tai, kad kelios valstijos apribojo nepilnamečių konversijos terapijos naudojimą, rodo, kad pareigūnai vis labiau pripažįsta psichinės sveikatos galią: kad neįrodytos psichoterapijos technikos gali būti tokios pat žalingos kaip ir neišbandytos kraujospūdžio tabletės.

„Niekada nepirkite į melą, kad Dievas ant jūsų pyksta. Dievas yra už tave; jis tave myli.”

„Priežastis, dėl kurios šie metodai ilgą laiką buvo nepastebėti, buvo tikėjimas, kad bandant nėra jokios žalos“, – sakė psichiatras ir psichoanalitikas Jackas Drescheris, padėjęs parašyti APA ataskaitas apie konversijos terapiją. Tačiau „jei kalbėsite su vadinamaisiais buvusiais gėjais, jie gali jums papasakoti apie patirtą žalą ir žalingus dalykus, kuriuos jiems sako terapeutai“.

Drescherio požiūris į JONAH yra nedviprasmiškas: „Jie grobia beviltiškus religingus žmones. Jų rinka yra žmonės, kurie yra sutrikę, nepatenkinti ir bandys bet ką, nes yra beviltiški “.

Herekas sakė, kad kai kurie žmonės, atliekantys konversijos intervencijas, gali bent jau laikinai nuslopinti savo potraukį tos pačios lyties atstovams, tačiau paprastai jie negali išsiilgti priešingos lyties. „Jie tiesiog praranda seksualinio potraukio jausmą bet kam“, – sakė jis.

Jis rekomenduoja žmonėms, kuriems sunku priimti savo homoseksualumą, stengtis labiau integruoti savo tikrąją seksualinę orientaciją į bendrą savęs jausmą.

Buvęs buvusių gėjų krikščionių tinklo „Exodus International“ vykdomasis viceprezidentas Randy Thomas dabar sako norėjęs, kad niekada nebandytų pakeisti savo seksualinės orientacijos. „Exodus“ išsiskyrė 2013 m., Didėjant skeptikui tarp savo lyderių, kad įmanomas seksualinis atsivertimas.

Būdamas 19 metų homoseksualus ir po penkerių metų atsivertęs į krikščionybę, Tomas daugelį metų dirbo „Exodus“ kaip save apibūdinantis „plakato berniukas“, siekdamas idėjos, kad gėjai gali tapti tiesūs. Praėjusį sausį jis vėl pasirodė kaip gėjus. („Aš vis dar myliu Jėzų, o jis vis dar myli mane“, – neseniai jis man pasakė.)

Gėjams, kurie svarsto konversijos terapiją, Tomas dabar sako: „pasigailėkite gėdos, skausmo ir pasmerkimo. Jei esate LGBTQ, niekada nesigilinkite į melą, kad Dievas ant jūsų pyksta. Dievas yra už tave; jis tave myli. Jūs esate jo mylimas, ir visi, kurie nemato savo prigimtinės vertės, tiesiog pasitraukite “.

(„debaird ™“/„flickr“)

Problema: Sunku prisiminti, kad kitų žmonių sėkmė nesumažina jūsų pačių, nuslopinti pavydo tulžį, kylančią gerklėje, kai kas nors iš jūsų periferinės regos atlieka geresnį darbą kaip žmogus. Bet jūs manote, kad galite praryti blogą žalią demoną, gyvenantį jūsų nelaimingoje širdyje pakankamai ilgai, kad sukauptumėte šiek tiek tikro malonumo, kai sėkmingas asmuo yra jūsų partneris, kurį teigiate mylįs. Arba bent jau neleiskite, kad jūs dar blogiau galvotumėte apie save. Žurnale „Journal of Personality and Social Psychology“ atliktas tyrimas patikrino šį vyrų ir moterų gebėjimą.

Tyrimas: Žmonės natūraliai gali būti mylėtojai ar nekentėjai

Metodika: Tyrėjai iš viso per penkis eksperimentus ištyrė 896 heteroseksualių santykių žmones, išbandydami teoriją, kad vyrų numanomą savigarbą labiau paveiks jų partnerių sėkmė nei moterų.

Pirmojo eksperimento metu dalyviai baigė socialinio intelekto testą, o po to jiems buvo pasakyta, kad jų partneriai atliko 12 proc. Jie nesužinojo savo balų. Tada jie įvertino savo netiesioginę ir aiškią savivertę-numanomos ar pasąmonės savigarbos testas apėmė matavimą, kaip greitai jie susiejo teigiamus ar neigiamus žodžius su žodžiu „aš“.

Kiti tyrimai paprašė žmonių parašyti apie laiką, kai jų partneriui pasisekė arba nepavyko (kartais paprastai, kartais tam tikroje kategorijoje, pavyzdžiui, intelektualinės ar socialinės sėkmės/nesėkmės), tada išmatuoti savo savigarbą, prognozes apie jų santykių ateitį, ir jų pasitenkinimas santykiais. Paskutiniame eksperimente į žaizdą patrinta dar šiek tiek druskos, prašoma pagalvoti apie laiką, kai jų partneriui pavyko, ir jiems nepavyko (arba atvirkščiai).

Rezultatai: Atrodė, kad vyrams nesvarbu, kokios buvo jų merginų sėkmės aplinkybės. Nesvarbu, ar sėkmė buvo socialinė, ar intelektualinė, ar tai buvo susijusi su vaikino nesėkme, ar tai buvo kažkas, ką moteris pasiekė nepriklausomai nuo to, ką padarė vaikinas, vyrai vis tiek buvo linkę jaustis blogiau, kai jų merginoms pavyko. Tačiau tai pasakytina tik apie netiesioginę (pasąmoninę) savigarbą-vyrai aiškiai nepranešė, kad jaučiasi blogiau dėl savęs, nes nesąmoningai nepastebėjo ar nenorėjo savęs vaizduoti kaip nesaugių durnių. .

„Skirtumo trūkumas šiek tiek palaiko mintį, kad vyrai„ mano partneriui sekasi “aiškina kaip„ mano partneris yra sėkmingesnis už mane “, – rašoma tyrime.

Partnerio sėkmės akivaizdoje moterys geriau jautėsi dėl savo santykių ateities, o vyrai – blogiau. Vyrai geriau jautėsi dėl savo santykių ateities, kai jų partneris ką tik patyrė nesėkmę.

Poveikis: tyrėjai bando išsiaiškinti kai kurias teorijas, kodėl vyrai tapo labiau nesaugūs dėl moterų partnerių sėkmės, tačiau moterys nejautė to paties dėl savo partnerių vyrų sėkmės. Viena – tyrimai parodė, kad moterims labiau rūpi bendruomeninis elgesys. Kita idėja yra ta, kad vyrai yra konkurencingesni nei moterys, todėl dažniau mato partnerio sėkmę kaip ženklą, kad jie nėra tokie geri kaip jų partneris. Nes už visų puikių santykių slypi rezultatų suvestinė.

Tyrimas „Lyčių skirtumai numanomame savęs vertinime po romantiško partnerio sėkmės ar nesėkmės“ pateikiamas asmenybės ir socialinės psichologijos žurnale.

Dalijimasis yra rūpestingas. (bengrey/flickr)

Problema: tai sena problema ar dilema. Pakartokime, greitai. Jūsų klasikinė kalinio dilema apima du kalinius, kurie yra tardomi atskirai. Jei abu neigia padarę nusikaltimą, jie atlieka trumpą laisvės atėmimo bausmę. Jei abu prisipažįsta, jie atlieka ilgesnę laisvės atėmimo bausmę. Bet jei vienas prisipažįsta, o kitas neigia, išpažinėjas išeina laisvai ir neigėjas atlieka kuo ilgesnę bausmę. Pagal šį scenarijų bendradarbiavimas turi pranašumą, tačiau potencialiai didesnis pranašumas yra savanaudiškumas, jei esate pasirengęs rizikuoti.

Tyrimas: nesaugūs vaikinai, kurie nori sau sėkmės Tyrimas: Žmonės natūraliai gali būti mylėtojai ar nekenčiantys

Pakartotinio kalinio dilemoje du žaidėjai ne kartą susiduria su problema, o kaip pernai nustatė tyrėjai, vienas žaidėjas gali išpešti kitą naudodamas vadinamąją nulinės determinantės strategiją, kuri priverčia nieko neįtariančius oponentus imtis mažesnės išmokos.

Naujasis tyrimas „The Proceedings of the National Academy of Sciences“ žengia dar vieną žingsnį į priekį belaisvio dilemą, ieškodamas geriausios strategijos, kurią reikia naudoti, kai situacija susiklosto didelėje, besikeičiančioje populiacijoje.

Metodika: norėdami patikrinti skirtingų strategijų veiksmingumą, tyrėjai įsivaizdavo besikeičiančią žaidėjų populiaciją, situaciją, kuri labiau atspindi tai, kas vyksta gamtoje, nei pakartotinė konkurencija. "Sėkmė" šiame tyrime tiesiog reiškia gauti bet kokią abstrakčią išmoką, kurią žaidėjas gali rasti vertingo – ir žaidėjai, gaunantys didesnes išmokas, gali daugintis ir perduoti savo išmintį bei išminčių strategijas kitai kartai. Kaip ir klasikinėje kalinio dilemoje, žaidėjai galėtų bendradarbiauti ir sukurti abipusiai naudingą situaciją arba trūkumą ir bandyti užsitikrinti sau didesnį pranašumą.

Rezultatai: Ilgainiui turto prievartavimo, savanaudiškos strategijos neveikė taip pat, kaip dosnesnės strategijos. Žaidėjai, kurie pralaimėjo, o ne bendradarbiavo, laikui bėgant patyrė daugiau žalos nei žaidėjai, kurie pripažino bendradarbiavimo vertę-nors turto prievartavimas gali suteikti pranašumą vienoje rungtynėje prieš visą galvą, atsižvelgiant į visą populiaciją, laikui bėgant apsimoka būk dosnus. Kartais kooperatyvo žaidėjai net atleisdavo tiems, kurie paklydo, ir vėl su jais bendradarbiauja.

Mokslininkai sukūrė matematinį įrodymą, kuris rodo, kaip tyrimo bendraautorius Joshua B. Plotkinas el. "kodėl gamtoje gausu dosnumo, nepaisant to, kad per trumpą laiką jis gali atrodyti žalingas."

Pasekmės: Dabar mes turime keletą matematinių įrodymų, kad dosnumas turi evoliucinį pranašumą, išskyrus tik gerą karmą. Kai mūsų smegenyse įsitvirtino Darvino „tvirtiausių išgyvenimas“, dažnai atrodo, kad kiekvienas žmogus sau yra geriausia strategija, o gerumas yra tik anomalija.

Related Articles

Check Also

Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker